Zwiększanie sprzedaży

18 letnie DOŚWIADCZENIE

Od 2000 roku z dużymi sukcesami tworzymy i optymalizujemy serwisy internetowe. Jako nieliczni na rynku posiadamy 18 letnie doświadczenie pozwalające na uzyskiwanie zadowalających rezultatów. Nie boimy się żadnego zlecenia. Jeżeli szukałeś specjalistów, dobrze trafiłeś.
O naszych sukcesach możesz poczytać w zakładce Historia firmy.

Najczęściej wybieraną usługą jest DEVELOPER PLATINUM PLUS, w ramach której oferujemy:

 • Instalacja oprogramowania CMS WordPress (lub podobnego)
 • Wdrożenie zaawansowanego Multi- motywu i skonfigurowanie go pod klienta (układ, kolory, czcionki)
 • Umieszczenie dostarczonych zdjęć, grafik, logotypu
 • Uzupełnienie strony o dostarczone teksty
 • Optymalizacja strony pod wyszukiwarkę Google
 • Budowa strony do 10 podstron
 • Wykonanie strony z naciskiem na dużą liczbę konwersji/klientów (dodatkowo płatne)

Inwestycja w ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY

Każdy przedsiębiorca chciałby uzyskać jak najwyższą sprzedaż swoich produktów lub usług. Każdy zdaje sobie sprawę, że dobra oferta jest podstawą sprzedaży. Jednak jeżeli chodzi o stronę internetową często nie bierzemy tego pod uwagę, pomijając fakt, że strona internetowa jest właśnie naszą ofertą. Nie jest to jedynie mapka dojazdu do naszej firmy i jedno ładne zdjęcie na stronie głównej – tym nie zainteresujemy potencjalnego klienta. Klient wyszukując, szuka oferty, chce zdecydować z kim się skontaktuje. Być może zauważy naszą stronę, a co jeżeli zaraz po wejściu, wyjdzie z niej? Tak, wtedy go stracimy, bo zapewne zadzwoni do konkurencji. Dlatego podejmując decyzję o wykonawcy strony musimy brać pod uwagę takiego, który wykona nam stronę z której będziemy mieli dużą ilość klientów.

Odpowiednio dobrane informacje - LEPSZE WYNIKI SPRZEDAŻOWE

Dla uzyskania lepszych wyników sprzedażowych za pośrednictwem strony skupiamy się na tym czego oczekuje klient. Dlatego przy doborze treści zadajemy dużo pytań właścicielowi firmy lub menadżerowi – po otrzymaniu odpowiedzi dobieramy odpowiedni wygląd i treści strony z uwzględnieniem zachowań klientów – tych podstawowych i tych odpowiednich dla danej branży. W przypadku każdej strony internetowej właśnie takie podejście decyduje o sukcesie Państwa firmy.

DLACZEGO NASZE STRONY SPRZEDAJĄ?

 • Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody zwiększające konwersje/klientów
 • Dbamy o wszystkie ważne elementy Twojego serwisu na które zwraca uwagę klient
 • Przestrzegamy wszystkich zasad skutecznej optymalizacji
 • Budujemy strony z naciskiem na użyteczność i wygodę
 • Dopasowujemy wygląd strony do branży

WYBÓR FIRMY WYKONUJĄCEJ STRONĘ

Zdajemy sobie sprawę, że wybór firmy, która ma wykonać stronę to dla klienta spore wyzwanie. Jako firma mające wieloletnie doświadczenie doskonale wiemy, jak istotne jest zwiększenie sprzedaży. Dlatego podchodzimy do każdej strony tak jakbyśmy ją budowali dla siebie. Stosujemy również atrakcyjne stawki, bo chcemy się dzielić z Państwem naszym doświadczeniem. Jesteśmy na rynku jedyną firmą dla małych i średnich przedsiębiorstw, dla której po wykonaniu strony ważne jest to aby zwiększyć liczbę klientów w Państwa firmie. Pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom, teraz pora na Państwa firmę.