Reklama w serwisie Facebook

Reklama w portalach społecznościowych takich jakim jest np.: Facebook jest bardzo skuteczną oraz dochodową formą reklamy i sprzedaży usług czy też produktów. Z tego typu portali co dziennie korzystają miliony osób, a co za tym idzie również potencjalnych klientów – w krótkim czasie jesteśmy w stanie dotrzeć do grupy ok. 500 milionów użytkowników.

 

Dzięki portalom społecznościowym jesteśmy w stanie dotrzeć do ściśle określonych osób o określonych potrzebach oraz zainteresowaniach. Oferujemy Państwu możliwość zaistnienia w portalu społecznościowym, Facebook jako zadowolony reklamodawca zwiększający sprzedaż oraz zainteresowanie usługami.

Podobnie jak w przypadku Google Adwords w portalu Facebook mają Państwo pełną kontrolę nad wydatkami – praktycznie w każdej chwili mamy możliwość ustalenia budżetu jaki chcemy przeznaczyć na reklamę. Facebook oferuje również możliwość wyboru sposobu rozliczeń tj: koszt za kliknięcie (CPC) oraz koszt za wyświetlenie 1000 reklam (CPM).

Z portali społcznościowych takich jak Facebook co dziennie korzystają miliony użytkowników co stanowi doskonałe źródło klientów – tego nie można lekceważyć.

 

Oprócz reklamy dodatkowo jesteśmy w stanie uruchomić Państwu własny profil. Profil (własna strona) w skuteczny sposób pozwoli Państwu na bliższe zapoznanie użytkowników portalu z profilem Państwa działalności np.: z aktualnościami, oferowanymi produktami czy też promocjami.

Dzięki prostemu przyciskowi „Lubię to” umieszczonym na stronie WWW, każdy kto ma swój profil na Facebook będzie mógł dodać Państwa serwis do ulubionych – jest to dodatkowy sposób reklamy serwisu z którego korzysta coraz więcej znanych i dużych firm.