Reklama w Google AdWords

Wraz z usługą zwiększania sprzedaży proponujemy Państwu bardzo skuteczną formę reklamy w Google Adwords.

Linki sponsorowane oraz program Google Adwords jest to najszybsza forma dotarcia do potencjalnych klientów, uruchomienie kampanii może nastąpić w przeciągu kilkunastu godzin.

Linki sponsorowane bardzo precyzyjnie kierowane są dla osób które szukają Państwa usług oraz produktów. Google Adwords oferuje bardzo duże możliwości w kierowaniu reklam do odpowiednich użytkowników (np.: można określić obszar geograficzny na w którym dana reklama ma się wyświetlać). W dowolnym momencie można również zawiesić wyświetlanie się reklamy np.: w godzinach wieczornych w których mało osób korzysta z Internetu.

Działanie linków sponsorowanych jest bardzo proste, jest to po prostu zwykły tekst reklamowy z zamieszczonym linkiem prowadzącym do Państwa serwisu. Tekst reklamowy wyświetlany jest na górze oraz po prawej stronie naturalnych wyników wyszukiwania. Państwa reklama wyświetlana jest w momencie gdy użytkownik wpisze w wyszukiwarkę google.pl odpowiednie słowa kluczowe, słowa kluczowe powodujące wyświetlanie się reklamy również można ustalić.

Płatność za reklamę linków sponsorowanych dokonywana jest na podstawie kliknięć. Dzięki takiemu sposobowi rozliczeń reklama w Google AdWords jest bardzo elastyczna i umożliwia dowolne sterownie wydatkami przeznaczonymi na reklamę. Płatność za kliknięcia sprawia, iż płacimy jedynie za tych użytkowników którzy faktycznie są zainteresowani produktami oraz usługami.